Welkom bij Sport en Cultuur in Soest

Cultuuraanbieders

Overzicht kunstenaars en cultuuraanbieders in Soest, onder verdeeld in de volgende categorieën:

Cultureel erfgoed, Dansscholen, Evenementen, Filmhuis, Galeries, Koren, Literatuur, Musea, Theater, Kunstenaars, Muziek.

 

Cultureel erfgoed   Dansscholen   Evenementen   Filmhuis  
Groot Gaesbeeker Gilde   Balletstudio Sylvia   Atelierlint    Artishock
Hiscue Erfgoed Educatie   Kunstencentrum Idea   Cultuurfestival    
Historische vereniging Soest   Show & Twirlteam Soesterberg   Kunstroute 'Kunst en Bedrijven'    
Litouws Cultureel Centrum   Studio Movingstars          
Molen de Windhond   Soester boerendansgroep         
Orgelfonds Oude kerk Soest            
         

 
Galeries   Literatuur   Musea    Theater 
Kunststichting Hazart    St. literaire activiteiten Soest   Museum Soest   Figurentheater Ennadien
Herman van Veer Arts Center    Bibliotheek Idea   Nationaal Militair Museum    Openluchttheater Cabrio 
            Theater Idea 
Overige           Toneelvereniging de Rietpluim
Artishock
           
Cultuurplatform Soest            
De Soester Kring            
Spinozakring Soest            
Levenskunst Soest            
             
Kunstenaars            
Karin Alberts   Corry van den Heuvel   Peter van Oostzanen   Ida Thoenes
Cinzia Bailo   Elsje Hofman   Cobi Osnabrugge    Bep Tool 
Meria Bakker   Betty Hooft   Henri Panier    Henriëtte Treurniet 
Ruud Bartlema   Anne Marie Huitema    Marijke Pappot    Rein Tupker
Gabi Becker   Nadjezjda van Ittersum   Cees Paul    Eline Ulaen
Thea van den Berg   Hermine Jansen   Joop Phielix    Hetty Uyland
Yvonne van Bloemendal   Peter de Keijzer   Willemijn van der Plas    Marijke te Vaarwerk 
Ilse Blommestein   Sjaak Kieft   jacqueline Pouw    Dita Valkenet
Bobette   Paul Kipping   Adrienne de Reede   Hans Visser
Dorrit van den Boogaard   Dick Koblens   Tjerk Reijinga    Gery de Vries
Froukje de Bot   Maria van Koningsbruggen   Marian Reintjes    Hans van der Wiele
Karin de Bruin   Jeannet Kool    Mitzy Renooy    Edmee Wiggers 
Hans Claessen     Chris Korsmit   Hans van Rhee   Tanja Wiggerts
Magdalena de Coninck   Hiske Korsmit   Yolanda van Rhijn    Karina Wijnen 
Wil Dekker   Aartje Kroes   Jaap Rodenburg   Hermien de Wolf
Jenny van Dijk   Letty Kuijvenhoven   Chris Rodenburg    Ursula van der Wolk
Margreet Dijkstra   Corrie Kuiper    Egbert de Rooij    Ria Wolters 
Lyda Dirkse   Gerard Kuit    Fanny de Ruiter   Eef Wouters 
Mieke Dondorp   Gaby Lenarduzzi    Fred Schilder    Mary Zitman 
Wil Dorrestein   Co Limburg    Peter Schipper    Atelier het vlijtig Liesje 
ESSA   Frank Linsewski   Myrna van Schoonhorst    Elmebe collectief 
Mint Faas   José Marcus    Marjanne Vodegel    Lichtontwerp in de architectuur 
Borka Florentinus    Hil Medema    Nicole Slagmolen    Marble Miracle 
Ria Frijlink   Tanja Minks    Henk Smeekes    Studio Soest 
Hans de Goede   Janny Mook   Ad Smeink     
Meino de Graaf   Henriëtte Mosselman    Heleen van Soest     
Dorien Grant    Nelleke Nieuwboer   Caroline Stam     
Margriet de Haan    Jeannet Nilsson   Suzanne Swager     
Betty Henschen   Ronald Oosting    Ineke Talen    
             
Muziek            
Anne-Marie Blink   Koren        
Accordeonvereniging Animato   Cantate Koor Soest        
Brandstof   Chorus Line        
JJ & de Bietelettes   De Soester Diamonds, kinderkoor        
Johannes Sebastiaan Bachschool   Eemmeerminnen        
Kamerorkest Soest    Inspiratie Koor        
Muziekschool Soestdijk    Popkoor Allround         
Muziekkring Eemland    Popkoor Joyful Soest        
Muziekvereniging Odeon    PVOcaal        
Muziekvereniging P.V.O. Soest    Slavisch Koor Byzantium        
Ontdek jouw stem    Soester Kamerkoor Tourdion        
Semmy Prinsen   Soester Mannenkoor Apollo